Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 5

  1. Patryk Krzysztof KACPROWICZ – Gdańsk – informatyk
  2. Krzysztof PACZKOWSKI – Grzywna – przedsiębiorca
  3. Jolanta Elżbieta JAGIEŁŁO – Toruń – krawcowa
  4. Anna WŁODECKA – Toruń – technik bankowy
  5. Anna Maria PACZKOWSKA – Grzywna – księgowa
  6. Małgorzata SATEJA – Włocławek – rolnik
  7. Dawid CHALIŃSKI – Kamień Kmiecy – inżynier energetyk
  8. Maciej MACIAK – Włocławek – dziennikarz
  9. Dorota ORLIŃSKA – Włocławek – kierownik sprzedaży
  10. Agnieszka Katarzyna KAPŁON – Puławy – urzędnik
  11. Błażej SZCZAWIŃSKI – Brzozie – kierowca
  12. Jacek Andrzej ORLIŃSKI – Włocławek – informatyk
  13. Dariusz Krzysztof PUDEŁKO – Górzno – przedsiębiorca

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 6

  1. Małgorzata ONISZCZUK – Nowodwór – technik ekonomista
  2. Rafał FIUTKA – Brzostówka – rolnik
  3. Maria PAWELEC – Dęblin – nauczyciel
  4. Tomasz ZAGAŃCZYK – Leokadiów – programista
  5. Stanisław WĄSALA – Parchatka – fotograf
  6. Jadwiga Maria ZAGAŃCZYK – Leokadiów – zootechnik
  7. Damian Paweł FRYC – Babin – technik serwisu
  8. Krzysztof Czesław LIS – Lublin – emeryt
  9. Magdalena Maria STROŃSKA – Lipniak – nauczyciel
  10. Jacek HORSZCZARUK – Lublin – mgr inż. budownictwa lądowego
  11. Radosław Sylwiusz MAŁYSZ – Lublin – nauczyciel
  12. Michał KOWALSKI – Stara Wieś – inżynier budownictwa
  13. Konrad FILIPOWICZ – Lubartów – fotograf
  14. Anna Maria MATYJASZEK – Ostrów-Kolonia – piekarz
  15. Mateusz WÓJTOWICZ – Białka – kierowca
  16. Agnieszka Emilia KRÓL – Bystrzyca – technik rolnictwa

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 7

  1. Karolina HACZYKOWSKA – Stanisławów – nauczyciel
  2. Arkadiusz Ryszard BATORSKI – Zakłodzie – rolnik
  3. Adam POŹDZIK – Zakłodzie – sprzedawca
  4. Agnieszka KOŁODZIEJAK – Chełm – sprzedawca
  5. Wiesław Roman BEŁDYK – Hołowno – rolnik-emeryt
  6. Magdalena Anna SZAFRAN-JOSZCZUK – Kodeniec – technik architektury krajobrazu
  7. Grzegorz WIŚNIEWSKI – Orłów Drewniany-Kolonia – operator maszyn cnc
  8. Ewa Justyna BODZIAK – Wola Uhruska – politolog
  9. Jolanta Izabela MIL – Chełm – opiekun medyczny
  10. Wojciech Krzysztof ZDYBEL – Krasnobród – informatyk
  11. Andrzej RUBAJ – Tworyczów – technik serwisu
  12. Stanisław Piotr MIL – Chełm – menadżer
  13. Artur MICHALAK – Chotyłów – emeryt
  14. Rafał CYBUL – Biała Podlaska – handlowiec

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 10

  1. Janusz KWAŚNIEWSKI – Blok Dobryszyce – architekt
  2. Emilia Małgorzata PROSZOWSKA – Hucisko Przybyszowskie – menedżer
  3. Hubert Marcin SYREK – Wola Krzysztoporska – handlowiec
  4. Dorota Monika MASŁOWSKA – Kamocin – ekonomista
  5. Krzysztof PLUSKOTA – Tatar – nauczyciel
  6. Grzegorz Paweł PIEKARSKI – Opoczno – urzędnik
  7. Marta Maria DUNAJSKA – Olszowiec – fizjoterapeuta
  8. Sławomir Krzysztof ADAMUS – Tomaszów Mazowiecki – technik ortopedyczny
  9. Magdalena Anna WOLANKIEWICZ-SYREK – Krężna – przedstawiciel handlowy
  10. Iwona Dorota GALIŃSKA-ADAMCZYK – Łódź – pracownik administracyjny

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 11

  1. Jerzy Michał JAŚNIAK – Konstantynów Łódzki – przedsiębiorca
  2. Izabella Sylwia PIEKARSKA – Konstantynów Łódzki – przedsiębiorca
  3. Magdalena KAROLAK – Kania Góra – technik architektury krajobrazu
  4. Bogdan GÓRNIAK – Pabianice – kontroler finansowy
  5. Bartłomiej Marek JABŁOŃSKI – Ozorków – technolog żywności i żywienia człowieka
  6. Larysa Magdalena ARSKA – Łódź – architekt
  7. Tomasz Grzegorz ANTOSIAK – Łęczyca – technik technologii żywienia
  8. Alicja MAROSZEK – Aleksandrów Łódzki – ekonomistka
  9. Jakub MALEC – Wały A – elektromechanik
  10. Marcin BIEŃKOWSKI – Łódź – przedsiębiorca
  11. Aleksandra LEPCZYŃSKA – Zduńska Wola – technik transportu kolejowego
  12. Tomasz Sławomir PIOTROWSKI – Nowe Krasnodęby – spawacz
  13. Teresa Bożena ZAWADZKA – Kutno – emerytka
  14. Robert Mariusz BRUŚNICKI – Głowno – szef ds. załadunków
  15. Marta Anna FLORCZYŃSKA – Łódź – technik BHP
  16. Krzysztof Paweł CHRÓŚCIK – Orątki Dolne -przedsiębiorca
  17. Katarzyna Małgorzata PETRYNA – Złoczew – ekonomistka
  18. Robert Łukasz SMUS – Zduńska Wola – mechanik
  19. Jędrzej Bartłomiej CANDER – Zgierz – archeolog

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 17

  1. Tomasz CHUCHAŁA – Radom – przedsiębiorca
  2. Wioletta KOPANIA – Dąbrówka Podłężna – technik ekonomista
  3. Krzysztof KUŚTA – Milejowice – przedsiębiorca
  4. Ewa Agnieszka WIJATKOWSKA – Radom – przedsiębiorca
  5. Magdalena Małgorzata MACIASZCZYK – Radom – przedsiębiorca
  6. Edyta NOWAK – Mozolice Duże – przedsiębiorca
  7. Kacper ALOT – Pionki – asystent księgowego
  8. Jerzy MAZURKIEWICZ – Radom – inżynier transportu
  9. Ada Katarzyna PAWŁOWSKA – Radom – inżynier informatyk
  10. Piotr Tomasz DĄBROWSKI – Czachów – przedsiębiorca
  11. Maciej Mikołaj TOKARSKI – Radom – przedsiębiorca
  12. Małgorzata Maria TURLIŃSKA – Radom – ekonomista

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 22

  1. Dorota BURZAŃSKA – Łętownia – przedsiębiorca
  2. Krzysztof BUREK – Jawornik Polski – elektromechanik
  3. Bogusława Jadwiga KRAJEWSKA-CHOMA – Grochowce – przedsiębiorca
  4. Bartosz Tadeusz WILCZAK – Stalowa Wola – ogrodnik
  5. Wioletta Elżbieta BŁOŃSKA – Grochowce – przedsiębiorca
  6. Ryszard WIELGOS – Wysocko – przedsiębiorca
  7. Anna Katarzyna ANDRES – Zalesie – emeryt
  8. Jacek SZYMSKI – Jarosław – ekonomista
  9. Iwona Elżbieta RYZNER – Przemyśl – socjolog
  10. Stanisław PALUCH – Hoszów – geodeta
  11. Zygmunt Grzegorz STEFANIK – Szebnie – elektromechanik

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 24

  1. Rafał ZALEWSKI – Białystok – przedstawiciel handlowy
  2. Paweł SENDROWSKI – Dobry Las – leśnik
  3. Joanna Anna KOŁODZIŃSKA – Kobyla – technik agrobiznesu
  4. Mirosława ZACKIEWICZ – Szurpiły – pielęgniarka
  5. Dariusz FIEDORCZUK – Żerczyce – pracownik administracji państwowej
  6. Julita ZABROCKA-BONDA – Grabówka – księgowa
  7. Antoni LULEWICZ – Michałowo – nauczyciel
  8. Robert WIAKTOR – Puńsk – przedsiębiorca
  9. Grzegorz TRZECIAK – Bielsk Podlaski – inżynier biomedyczny
  10. Dariusz Dawid DAWIDOWSKI – Suwałki – inżynier sanitarny
  11. Marek PIEŃKOWSKI – Pisz – technik technologii żywności
  12. Regina CIBOROWSKA – Suwałki – emerytka
  13. Andrzej GAWROŃ – Białystok – przedsiębiorca
  14. Marta RYGOROWICZ – Hajnówka – pracownik administracyjny szpitala
  15. Joanna ŻURKOWSKA – Suwałki – inżynier gospodarki przestrzennej
  16. Izabella Marta DZIENISZEWSKA – Żarnowo Drugie – rolnik
  17. Maria Alicja JURKIEWICZ – Augustów – lekarz weterynarii
  18. Marcin WINNICZUK – Suwałki – nauczyciel
  19. Wiesław CHUDZIŃSKI – Biele – rolnik
  20. Monika STOKOWSKA – Białystok – przedsiębiorca
  21. Stanisław Zbigniew POLESZCZUK – Nowokornino – elektronik

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 33

  1. Lucjan ZIÓŁCZYŃSKI – Osiny – emeryt
  2. Dorota Marzanna MARKIEWICZ – Kielce – psycholog
  3. Sylwester Mirosław SITARSKI – Jędrzejów – ekonomista
  4. Daria Anna ŻYWICKA – Kielce – elektroradiolog
  5. Mariusz Grzegorz ZIĘTEK – Starachowice – przedsiębiorca
  6. Marta Aldona FRYZIEL – Szewna – politolog
  7. Łukasz Piotr FLIS – Skarżysko-Kamienna – technolog żywienia
  8. Irena LIPIEC – Kleczanów – specjalista administracji publicznej
  9. Andrzej STRZĄBAŁA – Brzechów – technik mechanik
  10. Elżbieta WOŹNIAK – Nowy Odrowążek – ekonomista
  11. Krzysztof MALINOWSKI – Skarżysko-Kamienna – emeryt
  12. Ewa Gabriela STRZĄBAŁA-GŁUSZEK – Brzechów – prawnik
  13. Andrzej Sylwester PIŚKO – Kielce – górnik
  14. Magdalena Katarzyna DUDA – Mójcza – terapeuta uzależnień
  15. Karol KOROWAJ – Dziurów – kierowca
  16. Adam Mariusz PILAREK – Daleszyce – technik telekomunikacji
  17. Małgorzata ŚWICA – Starachowice – kosmetolog

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 37

  1. Artur Stanisław KLAMECKI – Borzykowo – mechanik
  2. Grzegorz Henryk NIWIŃSKI – Nochowo – emeryt
  3. Ewa Janina ZAWADZKA-PŁACZKIEWICZ – Bartoszewice – urzędnik samorządowy
  4. Paweł Hubert SIWIAK – Września – technik elektronik
  5. Marcin Łukasz ANDRZEJAK – Konin – kierowca
  6. Kinga Arleta WOJTKOWIAK – Gniezno – księgowa
  7. Agata Maria PRZYBYLAK – Konin – sprzedawca
  8. Rafał Stanisław ŁUKASZEWSKI – Września – technik mechanik
  9. Grzegorz Antoni ANDRZEJEWSKI – Psarskie – technik budowlany
  10. Michał NOWAK – Konin – inżynier elektryk
  11. Katarzyna Anna ŁYSIK – Krzewata – rolnik
  12. Natalia Anna TAMBORSKA – Kwileń – technik żywienia i usług gastronomicznych
  13. Wojciech Kazimierz KNAST – Witkowo – kierowca

Kandydaci do Sejmu w okręgu wyborczym nr 41

  1. Ewa RZEUSKA – Szczecin – radca prawny
  2. Sebastian TOMCZAK – Łobez – ratownik medyczny
  3. Magdalena HOLIŃSKA – Police – rejestratorka medyczna
  4. Tomasz Maciej PANASIUK – Szczecin – emeryt
  5. Anna Janina PĘCIAK – Gryfino – ekonomista
  6. Łukasz Piotr ŚWIGOŃ – Szczecin – kierownik działu sprzedaży
  7. Anna LISOWSKA – Pyrzyce – ekonomista
  8. Łukasz KOWALSKI – Rożnowo Łobeskie – mechanik pojazdów samochodowych
  9. Edyta Hanna ŚWIGOŃ – Szczecin – mikrobiolog
  10. Dariusz Janusz PASTERNAK – Szczecin – emeryt
  11. Karol Mirosław SWOBODA – Boleszkowice – technik informatyk
  12. Marek Krzysztof TASARZ – Goleniów – robotnik budowlany